"JESTEM BEZPIECZNY" -konkurs wiedzy prewencyjnej

Utworzono dnia 16.03.2018

Celem konkursu było upowszechnienie wiedzy o różnorodnych zagrożeniach, z jakimi młodzi ludzie mogą spotkać się w codziennym życiu i nabycie przez nich umiejętności ich unikania, radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych oraz zapobieganie przestępczości i demoralizacji nieletnich a także udzielania pomocy przedmedycznej, problemu cyberprzemocy i stalkingu. Do konkursu przystąpili chętni uczniowie z kl. IV, V i VI. Pierwszy etap konkursu polegał na pisemnym rozwiązaniu testu składającego się z 20 pytań. Najwięcej prawidłowych odpowiedzi udzielili następujący uczniowie: kl. IV: Aleksandra Czuryło i Amelia Koper, kl. V: Dominika Syty i Kacper Niedużak, kl. VI: Natalia Wójtowicz i Gabriela Kapuśniak. Uczniowie ci będą reprezentować naszą szkołę w kolejnym etapie tego konkursu. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwał nasz dzielnicowy aspirant Marcin Swacha oraz nauczyciele p. Marta Burda i p. Marta Świderek. Gratulujemy zwycięzcom i "trzymamy za Was kciuki".

M. Świderek

Utworzono dnia 16.03.2018, 19:35