WIZYTA ŚW. MIKOŁAJA W NASZEJ SZKOLE

Utworzono dnia 07.12.2018

Jak co roku , tak i w tym  6 grudnia do naszej szkoły zawitał święty Mikołaj. Tego dnia dzieci i nauczyciele ubrali się na czerwono.  Na początku  Mikołaj odwiedził przedszkolaków.

Długo oczekiwany gość wywołał radość na twarzach dzieci. Święty Mikołaj został powitany wierszykami i piosenkami. Miłym akcentem spotkania były prezenty dla każdego przedszkolaka oraz zdjęcia z Mikołajem. Dzieci bardzo się cieszyły z podarków, a Mikołaj pożegnał się i ruszył w dalszą drogę, gdyż czekali  na Niego uczniowie kl. I – VIII.

Dzieci z kl. IV i VII pod opieką p. B. Mandziuk i p. B. Malec przygotowały część artystyczną na powitanie dostojnego gościa. Wszyscy mieli okazję przypomnieć sobie postacie  z krainy bajek oraz poznać krótką historię Mikołaja. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Mikołaj obdarował uczniów prezentami. Dzieci podziękowały za upominki i zaprosiły Mikołaja na następny rok.

Barbara Malec

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli spełnić w tym dniu marzenia naszych uczniów.

Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem św. Mikołaja i mamy nadzieję, że za rok znów odwiedzi naszą szkołę i wszystkich uczniów.

GALERIE:

Św. Mikołaj w przedszkolu