WYCIECZKA DO MAGICZNYCH OGRODÓW

Utworzono dnia 14.06.2018

Przekraczając bramę parku rozrywki, dzieci weszły w niezwykły świat, zamieszkały przez baśniowe istoty. Odkryły bajkowe krainy pełne placów zabaw, miejsc wypoczynku i tajemnic. W tym dniu nikomu nie groziła nuda, każdy znalazł dla siebie coś interesującego. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: gry i zabawy sportowe z animatorem, wizyta w Krainie Wróżek Smużek. Wielu wrażeń dostarczyły dzieciom zabawy w Grodzie Krasnoludów, Podgrodziu Szkoleniowym, w Krainie Bulwiaków i na Robankowej Łące . Dużo emocji  wzbudziło Marchewkowe Pole, śpiewający skrzat, mruczące drzewa oraz Straszne Mroczysko zamieszkałe przez smoka. Wszystko to w otoczeniu wyjątkowych gatunków drzew, kwitnących krzewów, pachnących kwiatów, szumiących wodospadów i strumieni.Po spożyciu smacznego obiadu przyszedł czas na swobodne zabawy; huśtawki, zjeżdżalnie, wspinaczki. Na koniec dzieci zakupiły pamiątki i pyszne lody. W dobrych nastrojach, bogatsi o nowe doświadczenia, wróciły  do szkoły.

Urszula Maciejko

Utworzono dnia 15.06.2018, 21:58

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Wszystkich: 208473