Jasełka 2023

Utworzono dnia 23.12.2023

Zostały przygotowane przez uczniów klasy III pod opieką p. Wioletty Obirek, p. Marty Świderek i p. Bogusławy Mandziuk. Młodzi aktorzy dołożyli wszelkich starań, aby tegoroczne jasełka były dla wszystkich sposobnością do wejścia w piękną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, które przepełnione są tradycjami i podniosłym nastrojem. Program słowno-muzyczny zaprezentowany przez trzecioklasistów zachwycił uczniów, nauczycieli oraz licznie zgromadzonych rodziców, mówionym słowem oraz śpiewanymi kolędami. Dekoracja i przygotowane przez rodziców przepiękne stroje artystów, dodały uroku całemu przedstawieniu. Dzieci zostały zaproszone przez księdza proboszcza do wystawienia jasełek w kościele parafialnym, występ odbędzie się 7 stycznia 2024 r. o godz. 13.

Po części artystycznej każda z klas udała się ze swoją wychowawczynią na wigilię klasową.

Wioletta Obirek

Utworzono dnia 23.12.2023, 20:43