PIKNIK RODZINNY

Utworzono dnia 04.06.2018

Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Marta Świderek, która powitała przybyłych gości: Wójta Gminy Susiec Pana Zbigniewa Naklickiego, ks. Zenona Górę, Przewodniczącego Rady Gminy Pana Leszka Ważnego, Dyrektor SP w Majdanie Sopockim Pierwszym Panią Teresę Hałasę, Komendanta Placówki Straży Granicznej w Lubyczy Królewskiej Pana Jacka Kozaka, Leśniczego Nadleśnictwa Tomaszów Lubelski Pana Stanisława Mandziuka oraz wszystkich Rodziców i Dziadków naszych uczniów. Stałym elementem piknikowych spotkań są występy społeczności szkolnej, która prezentuje swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne. Tak też było i w tym roku. Pomimo upalnego dnia dzieci pięknie podziękowały swoim rodzicom za miłość, troskę i wychowanie. Przygotowana przez wychowawców część artystyczna była ucztą dla ducha, po której rozpoczęła się uczta dla ciała- przygotowana przez rodziców. Wszyscy mogli posmakować pysznych ciast oraz grillowanych kiełbasek. Dzieci mogły również do woli korzystać z dmuchanej zjeżdżalni, uczestniczyć w meczu piłki nożnej, pomalować twarz zamieniając ją w kotka lub pieska oraz zrobić sobie zdjęcie z Minionkiem. Radość z tych wszystkich atrakcji była ogromna.

Kolejny Piknik Rodzinny minął w miłej i bardzo, bardzo ciepłej atmosferze, za co wszystkim zaangażowanym w jego przygotowanie oraz gościom serdecznie dziękujemy.

Renata Hałasa

Utworzono dnia 04.06.2018, 21:05